+90 545 361 62 62 info@enuygunsaglik.com

Whatsapp Canlı Destek

AcnTÜRK Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

AcnTÜRK Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

AcnTURK Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?nın Avantajları Nelerdir?

 

 

LİMİTSİZ Ayakta Tedavi Teminatı

Sağlık Sigortası ürünlerinde yer alan limitli ayakta tedavi teminatlarının ihtiyacınıza yetmediği durumlar için limitsiz ayakta tedavi teminatından faydalanabilirsiniz. Böylelikle siz ve sevdikleriniz limitlere takılmadan konforlu bir iyileşme süreci geçirebilirsiniz.

 

 

 

Sadece Yatarak Tedavi Teminatına 1 Adet Ayakta Tedavi Hediye

Sağlık Sigortası ürünlerinde yer alan limitli ayakta tedavi teminatlarının ihtiyacınıza yetmediği durumlar için limitsiz ayakta tedavi teminatından faydalanabilirsiniz. Böylelikle siz ve sevdikleriniz limitlere takılmadan konforlu bir iyileşme süreci geçirebilirsiniz.

 

 

Prim İade Uygulaması

Sağlık sigortalarınız artık kullanmadığınızda da değerli. Poliçenizi kullanmamanız halinde bir sonraki yıl poliçe prim iadeniz bizden.

 

 

2. yılın Sonunda Ömür Boyu Yenileme Garantisi Fırsatı

İki yıllık kesintisiz sigortalı olmanız durumunda, hasar prim oranınıza bakılmaksızın ömür boyu yenileme garantisi kazanabilirsiniz.

 

 

 

Ortak Limitli Aile Poliçesi Fırsatı

Sağlık sigortalarında bir ilk! Alacağınız poliçede bulunan 10 Adet ayakta tedavi limitinizi poliçenizdeki aile bireylerinizle ortak kullanabilirsiniz. Böylece tüm aile teminat altına alınır, ihtiyacı olan aile bireyi poliçeyi kullanır.

 

 

 

Prim Ödemesi

Sağlık poliçe prim ödemelerinizi 12 eşit taksitte yapabilir veya Peşin ödeme seçerek indirim kazanabilirsiniz. Blokeli çektirin, ekstra indirim kazanın.

 

 

 

Reçeteli İlaç Teminatı

Teminatın poliçeye eklenmesi halinde; SGK anlaşmalı eczanelerden alacağınız ilaçlar için ortaya çıkabilecek SGK ilaç fark ücretleri bu teminatla güvence altına alınır.

 

 

 

Anlaşmasız Kurum Uygulaması

SGK anlaşması olmayan bir sağlık kurumuna gitmeniz durumunda yapılan tedavi için 

 

SUT*3 / SUT*5 / SUT*7 / SUT*9 kadar geri ödeme alma fırsatı sizlerle.

 

 

Doğum Bekleme Süresi Avantajı

Ailenizi genişletmeye karar verdiğiniz anda; 6 ay bekleme süresi ile doğum teminatından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

AcnTURK Bebeği

Doğum teminatı kapsamında doğum masrafları AcnTURK Sigorta tarafından karşılanmaya hak kazanmış sigortalıların bebekleri, AcnTURK Bebeği olma ayrıcalığı ile ilk günden itibaren sigortalanır.

 

 

 

Yaş Sınırı Olmadan Sigortalanma Fırsatı

TSS1 ve TSS5 paketleri ile sağlık risklerinizi teminat altına alabilirsiniz.

 

 

 

Farklı Teminatlar Seçebilme Avantajı

Aile bireylerinden her birinin sağlık sigortası ihtiyacı farklı olabilir. Sigortalının ihtiyacına yönelik poliçe oluşturma bakış açımızla sizlere hem ailenizle aynı poliçede yer alma hem de farklı teminatlar seçebilme imkânı sunuyoruz.

 

 

 

Evcil Hayvan Dostu

Sigortalımızın veteriner kontrolündeki kedi ve köpek gibi evcil dostları, araç içinde seyahat ederken oluşabilecek kaza neticesinde yapılacak tedavi masrafları ile güvence altındadır.

 

 

 

Check-up Teminatınızda Ek B12 Vitamin ve D Vitamin testi ücretsiz

Sigortalımızın Yılda 1 kez yaptıracağı ücretsiz Check-up teminatında B12 ve D Vitamini testi de hediyemiz olarak sunuyoruz ve ek ücret ödememesini sağlıyoruz.

 

 

Mamografi / PSA / Kemik Dansitometresi / Kolon Kanseri Taraması Ücretsiz

 40 yaş üzeri sigortalımızın yılda 1 kez yaptıracağı Mamografi / PSA / Kemik Dansitometresi / Kolon Kanseri Taraması testleri hediyemiz olarak sunuyor ve ek ücret ödememesini sağlıyoruz.

 

 

AcnTURK Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?nın Güvenceleri Nelerdir?

 

Diğer İçerikler