+90 545 361 62 62 info@enuygunsaglik.com

Whatsapp Canlı Destek
Doğum Sigortası

Doğum Sigortası Anne ve Bebek Sağlığı İçin Önemli Bir Güvence

Doğum, hayatın en özel ve heyecan verici anlarından biridir. Ancak, bu süreç anne ve bebek sağlığı açısından bazı riskler taşır. Hem anne hem de bebek, doğum sürecinde çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirler. Bu nedenle, doğum öncesi, doğum sırası ve doğum sonrası dönemlerde her türlü sağlık sorununa karşı hazırlıklı olmak için doğum sigortası önemli bir güvence sağlar.

Özel sağlık sigortasından siz de faydalanmak ister misiniz ? İhtiyacınıza uygun özel sağlık sigortalarını görmek için teklifleri değerlendirebilirsiniz!

Doğum Sigortası Avantajları

Manuel Teklif Al
Dilediğiniz Özel Hastanede Doğum Yapın
Dilediğiniz Özel Hastanede Doğum Yapın

Anlaşmalı özel hastanelerden dilediğinizi seçebilir, doğumunuzu hiçbir ücret ödemeden özel hastane konforunda, rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece Doğumunuzu Değil; Tüm Süreci Güvence Altına Alın
Sadece Doğumunuzu Değil; Tüm Süreci Güvence Altına Alın

Doğum ile birlikte hamileliğiniz süresince yaptıracağınız tüm muayene, tetkikler ve oluşabilecek komplikasyonları da sigorta şirketiniz karşılasın.

Bebeğiniz ÖBYG Avantajı İle Doğsun
Bebeğiniz ÖBYG Avantajı İle Doğsun

Doğum sigortasıyla dünyaya gelen bebeğinizin sağlık sigortasını aynı sigorta şirketinden yaptırın, bebeğinizin sağlık sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi avantajıyla başlasın.

Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın

Bütçenize en uygun doğum sigortasını seçebilir, taksit imkanıyla kolayca ödeyebilirsiniz. %15'ini vergi iadesi olarak geri alabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Kapsamı

Özel sağlık sigortası kapsamı; yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatından oluşur. Yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatı kendi içlerinde ayrı ayrı birçok sağlık hizmetini içermektedir. Ek olarak poliçe kapsamına doğum ve yurtdışı tedavi teminatı da ekleyebilirsiniz.

Güvenli Ellerdesiniz

Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Teminatı Neleri Kapsar?

Özel sağlık sigortası yatarak tedavi teminatı; ameliyat, ameliyatsız tedavi, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz tedavi ve tetkikleri, trafik kazası sonrası diş tedavisi, küçük cerrahi ve tıbbi gözlem tedavisi, ameliyat öncesi/sonrası tetkik, ameliyat sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyon, evde bakım ve tedavi, tıbbi malzeme ile ambulans hizmetlerini kapsar. Ayrıca yatarak tedavi teminatı kapsamında;

 • Günlük oda, yemek ve refakatçi masrafları,
 • Suni Uzuv,
 • Kontrol Mamografi,
 • PSA Tarama bulunmaktadır.

Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Teminatı Neleri Kapsar?

Özel sağlık sigortası kapsamı içinde yer alan ayakta tedavi teminatı; doktor muayenesi, ilaç, fizik tedavi, röntgen, laboratuvar tetkikleri ve İleri tanı yöntemlerini kapsar. Ayrıca ayakta tedavi teminatı kapsamında;

 • 0-6 yaş çocukluk çağı rutin aşıları,
 • Yetişkin aşıları,
 • Diş tedavisi,
 • Gözlük ve lens teminatı bulunmaktadır.
Dilediğin Sigorta Teklifi

Özel Sağlık Sigortası Ek Teminatları Nedir?

Özel sağlık sigortası kapsamında sunulan ek teminatlar oldukça çeşitlidir ve sigorta şirketine göre değişiklik gösterir. Genellikle ek teminatların çoğu özel sağlık sigortası poliçesine ücretsiz olarak eklenir.
Özel sağlık sigortası yapan sigorta şirketleri sigortalılarına aşağıdaki hizmetleri ücretsiz olarak sunar:

 • Check-up
 • Mamografi
 • PSA
 • Diş Bakım Paketi
 • Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Kampanyalardan Haberdar Olun!

İşlerin çok yoğun olabilir. Vadesi gelen sağlık sigortanı sen düşünme biz senin için düşünelim. Sağlık sigortanın vadesi geldiğinde hatırlatmamızı istiyorsan bilgilerini gir sana yardımcı olalım.