+90 545 361 62 62 info@enuygunsaglik.com

Whatsapp Canlı Destek

Çeyrek Asırlık İş Ortaklarımız

Sağlık sigortası için merak ettikleriniz...

AXA Sigorta

AXA Sigorta

AXA Sigorta’nın sermayedarı olan AXA Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3.6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan AXA Grubu’nun, müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi hedefleyen “Finansal Koruma” konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.

AXA Sigorta, sektörünün en büyük sigorta şirketi olup Türkiye’nin her köşesinde elementer ve hayat branşlarında hizmet vermektedir. 2010 üçüncü çeyrek rakamlarına göre elementer branşta 1.094 milyon TL pirim üretimi ile %12.6 pazar payına ulaşan AXA Sigorta aynı zamanda yangın kaza ve kasko branşlarında da sektöründe liderdir.

Allianz Sigorta

Dünyanın en güçlü finans topluluklarından olan Allianz, 70’ten fazla ülkede 150 bini aşkın çalışanıyla 100 milyonun üzerindeki müşterisine dünyanın en büyük sigorta ve varlık yönetimi şirketlerinden biri olarak hizmet veriyor.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de müşteri memnuniyetini esas alarak sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen Allianz Türkiye, müşterilerinin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak misyonunu benimsiyor.

Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü üstlenen Allianz Türkiye son yıllarda iş süreçlerinin dijitalleşmesini odağına alarak müşterilerinin beklenti ve taleplerini hızlı ve etkin bir şekilde yönetmeyi odağına koydu.

Müşterileri için var gücüyle çalışırken, toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olmayı de hedefleri arasında üst sıraya yerleştiren Allianz Türkiye “Allianz Seninle, İyiliğin Yanında” mottosuyla, sürdürülebilirlik prensipleri üzerine kurulmuş olan sigorta sektöründe birçok ilke imza atıyor.

Yeni nesil sigortacılık ihtiyaçlarına yanıt verecek projeleri gerçekleştirmek üzere bünyesinde bir İnovasyon Ofisi de kuran Allianz Türkiye, kurum içi ve kurum dışı girişimcilik programları ve üniversitelerle işbirlikleri yürütüyor.

hgf Allianz Sigorta
Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta 1 Nisan 1925’te Gazi Mustafa Kemal’in girişimiyle, ilk ulusal banka olan Türkiye İş Bankası’nın öncülüğünde kuruldu. Türkiye’de paket sigorta sistemini başlatan, 17 ayrı güvenceyi bir arada sağlayan Mavi Sigorta poliçelerini 1983’te ilk kez satışa sundu. Bir yıl sonra, bu tarihe kadar Türkiye koşullarına uygulanmış en kapsamlı hayat poliçesi olan “Geleceğin Sigortası”nı uygulamaya koydu. 1986 yılında, Türkiye sigortacılığında yeni bir branş olan “Elektronik Cihaz Sigortası” ilk defa Anadolu Sigorta bünyesinde başlatıldı.

Anadolu Sigorta, 1991 yılında hayat branşını yasa gereği kurulan Anadolu Hayat Sigorta Şirketi’ne devretti. Şirket 1993’te Azerbaycan’da kurulan ve faaliyete geçen Günay Anadolu Sigorta’ya idari ve teknik destek verdi ve yurt dışında şirket kuran ilk Türk Sigorta kuruluşu oldu. 1996’da Türkiye’de ilk kez uygulanan Hukuksal Koruma Sigortası alanda poliçe üretti. Bilişim olanaklarından en üst düzeyde yararlanmayı amaçlayan Anadolu Sigorta, “Yeniden Yapılanma Projesi”ni 1997’de uygulamaya koydu. Bütün servislerini, acentelerini on-line ve real time sistemiyle bilgi işlem ağına katarak hizmetlerini daha etkin ve verimli hale getirdi.

Quick Sigorta

Quick Sigorta A.Ş., dijital satış kanalı, yurt çapında acente ve broker ağı ile hayat dışındaki tüm branşlarda, Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası gibi ürünleriyle faaliyet göstermekte ve müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Quick Sigorta faaliyet gösterdiği sigortacılık alanında bireylerin ve kurumların ihtiyaç duyduğu ürünler geliştirip bunları hızlı ve her ortamda sunmak için kurulmuştur. Quick Sigorta tüm iş süreçlerinde ilgili tüm taraflar ile en etkin şekilde iletişim kurmayı öncelikleri arasında kabul eder.En yenilikçi teknolojileri kullanmak, ihtiyaçlara yönelik yenilikçi ürünler geliştirmek ve mobil teknolojilere yatırım yapmak yine Quick Sigorta’nın önem verdiği alanlar arasındadır. Quick Sigorta faaliyet gösterdiği coğrafyada dijital sigortacılığın öncüsü olarak hareket edecektir. Bireylerin klasik ihtiyaçlarının ötesinde, değişen hayat şartlarında ortaya çıkan risklerini güvence altına alan, sigortacılık ürünlerinin birer zorunluluk değil ihtiyaç olarak görülmesini sağlayacak anlayışın lider kurumu olmayı hedeflemektedir.

hgf Quick Sigorta
Hepiyi Sigorta

Hepiyi Sigorta

Öncü ve sürdürülebilir bir yatırım perspektifi ile katma değerli alanlara odaklanarak hem grup hem de ülke ekonomisi için fayda yaratan, potansiyeli yüksek ve gelecek vaat eden yeni yatırımlarımıza şimdi iddialı bir şekilde sigorta sektörünü de ekledik. Yeni ve dijital yatırımımız Hepiyi Sigorta, müşterilerine satın almadan hasar aşamasına kadar tüm süreçlerde dijital olmanın ayrıcalıkları sunuyor. Liderlik rekabetinde yerini alan markamız, sigorta dünyasına artı değer katmak ve kazandıracağı birçok yenilik sayesinde hayatı kolaylaştırmak amacıyla faaliyetlerine başladı.

Hepiyi Sigorta, tecrübesinden güç aldığı Doğan Holding’in, değer odaklı, dünyaya karşı sorumlu ve sürdürülebilir yatırım anlayışını, toplumun her kesimi ile paylaşmayı hedefliyor.

ACNTürk Sigorta

AcnTURK, Türkiye’de Sermaye anlamında, ülkemiz sigortacılığında, şu ana kadar ilk olacak yapıda kurulmuş özel bir Şirkettir. AcnTURK Sigorta Acentelerinin bir araya gelerek kurduğu ilk ve tek sigorta şirketinin adıdır.

Penetrasyonun artırılarak sigortacılığımızın gelişmiş pazarlar düzeyine gelmesini sağlayabilecek en potansiyelli kanal olan Acenteler, yaşadıkları problemleri çözebilecek bir iş ortağına sahip olmak, pazarda denge oluşturmak, pazara yeni ürünler, yeni anlayışlar getirmek için Sigorta şirketi kurmaya karar vermişlerdir.

Acenteler birlikteliklerini, onlara daha iyi hizmet verebilen, ülkedeki sigorta potansiyelinin işlenebilmesi için güçlendirilmesi gereken birincil kanal olan Acente kanalına destek verecek bilgi ve donanımda kadro ve altyapı yatırımlarını yapacak bir iş ortağı var edebilmek için, ticarileştirme kararı almışlardır.

Bu karar çerçevesinde ANKA Grup Yatırım adında bir şirket kurmuş ve ANKA GRUP ise %100 sahibi olduğu AcnTURK Sigorta A.Ş’yi kurmuştur.

hgf ACNTürk Sigorta
Zurich Sigorta

Zurich Sigorta

Zurich Grubu (Zurich), küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne sahip, lider bir sigorta şirketidir. Zurich Grubu (Zurich), 200'den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 60 bin çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunan lider bir sigorta şirketidir. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük, orta, büyük ölçekli işletmeler ve çok uluslu şirketler yer almaktadır. Grup 1872’de kurulmuş olup genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunmaktadır.

Sigorta hizmetinin yanısıra, toplumun iyi olma halini destekleyen ve iklim değişikliğine uyumlanma çalışmaları yürüten Zurich, "Birlikte daha parlak bir gelecek yaratma" mottosuyla, bu amacını yansıtmakta ve bu alanlarda dünyadaki en sorumlu ve etkili işletmelerden biri olmayı hedeflemektedir. 2050 yılına kadar net sıfır emisyon hedefleyen Zurich, MSCI'den en yüksek ESG derecesine sahip olan şirkettir. Zurich 2020 yılında, Brezilya'da yeniden ağaçlandırmayı ve biyolojik çeşitliliğin restorasyonunu desteklemek için Zurich Ormanı projesini başlatmıştır.

Zurich Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir ve OTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programına (ZURVY) dahildir.