+90 545 361 62 62 info@enuygunsaglik.com

Whatsapp Canlı Destek
Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası Nedir?

Yabancı sağlık sigortası, Türkiye'de oturma izni almak isteyen ya da ikamet izni almak isteyen yabancılar için zorunlu bir sigortadır. Yabancı sağlık sigortası; sağlık hizmetleri ile ilgili acil durumlarda veya hastalıklarda doktor ziyaretleri, tanı, teşhis ve tedavi olmak üzere birçok işlemi kapsar.Ayrıca ulaşım (tedavi görmek için) veya ülkesine geri gönderme gibi tıbbi olmayan masrafları da karşılayabilir.
 

Yabancı Sağlık Sigortası ile yatarak ya da ayakta tedavi giderlerinizi geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağıyla kolayca karşılayın.

Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden ve 0-64 yaş aralığındaki yabancı uyruklu kişiler Yabancı Sağlık Sigortasından faydalanabilirler.

Covid-19 ve gelecekte yaşanabilecek tüm salgın hastalıklar hiçbir ekstra ücret ödemeden, tamamen ve kalıcı olarak poliçe kapsamındadır.

Yabancı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Manuel Teklif Al
Doktor Muayenesi

Dahili Yatış

Yoğun Bakım

Radyoterapi

Kemoterapi

Diyaliz

Suni Uzuv

Tıbbi Malzeme

Oda Refakatçi Ücretleri

Yatış Sonrası Fizik Tedavi

Laboratuvar İşlemleri

Ameliyat

Kampanyalardan Haberdar Olun!

İşlerin çok yoğun olabilir. Vadesi gelen sağlık sigortanı sen düşünme biz senin için düşünelim. Sağlık sigortanın vadesi geldiğinde hatırlatmamızı istiyorsan bilgilerini gir sana yardımcı olalım.